Неділя, 28.04.2024, 15:17
Вітаю Вас, Гість
Головна » Методична скарбничка » Майстровиті руки » 4 клас

Гра "Поле чудес"
26.12.2015, 15:30

План конспект уроку взято з посібника "Образотворче мистецтво 4 клас",  автори:

 І. В. Ланіна, Л. В. Климова 

Узагальнюючий урок. Урок-гра «Поле чу­дес».

Мета: І. Актуалізувати й систематизувати знання учнів з вивченої теми.

2.Розвивати образне мислення, увагу, фан­
тазію, кмітливість.

3.Виховувати взаєморозуміння, активізува­
ти творчу ініціативу.

Обладнання: літературний ряд: прислів'я.

Хід уроку

I.  Організація класу

II. Оголошення теми уроку

Сьогодні я запропоную вас усіх узяти участь у цікавій грі «Поле чудес». Тема нашої гри «Реальність і декор у традиційно­му народному мистецтві».

III.    Проведення гри

Гра «Поле чудес».

До уроку діти готують прислів'я про ремісників. Хто знай­де більше прислів'їв, той і буде брати участь у грі (з кожного ряду обирають три особи).

Діло майстра величає.

Хто дбає, той має.

Який ремісник, така й робота.

Добра пряля і на скіпці пряде.

Що напряла, то й мишка вкрала.

Доведе ниточка до клубочка.

Без голки кожуха не пошиєш.

І кравець з голки живе.

З ремеслом дружити — в світі не тужити.

I    тур

Це слово в перекладі з латини означає «прикрашати». (Декор.)

II   тур

Основний елемент петриківського розпису. (Зернятко.)

/// тур

Назвіть село України, яке в XIX столітті стало відомим на весь світ завдяки гончарству. (Опішня.)

Гра з глядачами

Керамічний посуд, популярний в Україні. (Куманець.)

Фінал

Народна майстриня петриківського розпису. (М. Прийма-ченко.)

Супер-фінал

Тварина, зі смуху якої народні умільці с. Петриківка виго­товляють пензлі для розпису. (Кіт.)

IV. Завершення уроку

Підсумок уроку, загальна оцінка уроку.

Категорія: 4 клас | Додав: Lightning
Переглядів: 735 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar